X Kapat
Bitmeyen Kartuş Nedir? Nasıl Çalışır? Bazı Bitmeyen Kartuşlu Yazıcı Modelleri...Firmamız 2002 yılından bu yana bilgisayar, bilgisayar yan donanımları, çevre birimleri ve sarf malzemeleri konusunda faaliyet göstermektedir. 2006 yılından bu yana da bitmeyen kartuşlu yazıcılar konusunda bulunduğu bölgede montaj ve satış konusunda alanını genişletmiştir. Firmamız 2009 yılından bu yana bitmeyen kartuşlu yazıcı modellerini kendi bünyesinde profesyonel seviyede montajını ve tedariğini yapmakta. Hem perakende hem de bayi ağı üzerinden bitmeyen kartuşlu yazıcı satışlarını gerçekleştirmektedir. Satışını yaptığımız tüm bitmeyen kartuşlu yazıcı modelleri profesyonel ekibimiz tarafından üretilmekte ve paketlenmektedir. Tüm modellerimizde arıza ihtimali en düşük seviyede olacak şekilde birçok ayrıntı düşünülerek sizlere sunulmaktadır. Bu sayede firmamızın sattığı bitmeyen kartuşlu yazıcılarda arıza oranımız %1 den daha düşük seviyededir. Bu rakam ıspatlanabilir bir rakamdır ve Türkiye'de bir rekordur. 
Efesgrup Bilgisayar ve Yazılım olarak firmamız 2013 yılından beri SANZIO ithal muadil tonerlerinin ithalatını yapmakta ve internet satış mağazası olarak çalışmaktadır.Bulabileceğiniz en yüksek kalitede ve en uygun fiyatta olan SANZIO muadil tonerlerinin ithalatını ve satışını gerçekleştiriyoruz.
Firmamız aynı zamanda internet üzerinden www.biribenibitirsin.com sitemizden ve gittigidiyor , n11, sanalpazar gibi alışveriş sitelerinden de satış yapmaktadır. Gittigidiyor üzerinden yaptığımız satışlar Haziran 2015 itibarı ile 17.000 i geçmiştir ve satışlarımızdan aldığımız olumlu yorum oranımız %100 dür. Bizden yazıcı alan hiçbir müşterimiz firmamıza olumsuz yorum vermemiştir.
Siz de bitmeyen kartuş sisteminin sağladığı mucizevi tasarrufu sorunsuz yazıcılarla yaşamak istiyorsanız bizi tercih edin...

www.biribenibitirsin.com
www.biribenibitirsin.tv
www.sadecebitmeyenkartus.com
www.efesgrup.com
www.gittigidiyor.com

Hakkımızda

  Hızlı Destek  
Sorun cevaplayalım.
Adınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesajınız *
Sık sorulan sorular
Mesaj Bırakın