X Kapat
Sanzio Smartink Mürekkep
     Firmamız tarafından ithal edilen Sanzio Professional İmage Smartink mürekkeplerle çıktılarınızda gerçek renklere en yakın ve canlı renkler elde edebilirsiniz. Sanzio Smartink mürekkepler firmamız tarafından ithal edilmektedir ve sadece firmamız tarafından satılmaktadır.

Orjinal kartuş mürekkebi ve Sanzio Smartink mürekkeplerin çıktı karşılaştırması testi videosu


Orjinal Japon Sanzio İmage Smartink Mürekkeplerle Mükemmel Baskılar alın
Örnek Sanzio ve universal mürekkeplerle çıktılar
 
Sanzio Mürekkep ile çıktı örneği      Universal Mürekkep ile çıktı örneği
Sanzio Mürekkep Karşılaştırması


  • Yüksek kalitede ve canlı renklerle fotoğraf çıktıları alabilirsiniz

     Sanzio Smartink mürekkepler yüksek teknoloji laboratuvarlarda ve her marka yazıcı için özel olarak üretilmektedir. Tüm fotoğraf çıktılarında en gerçek ve canlı renkleri elde edebilmeniz için uzun araştırmalar sonucunda sizlere sunulmaktadır. Fotoğraf çıktılarınızda renklerde hiçbir dağılma olmaz. Ayrıca renklerde zamanla solma da olmamaktadır. Foto kağıdına aldığınız çıktılarda çıktı yazıcıdan çıkar çıkmaz bile suyun altına koysanız yine de renklerde dağılma veya akma yaşamazsınız.

  • Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal madde ve koku içermez

     Sanzio Smartink mürekkepler üretilirken sağlığa zarar verebilecek hiçbir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Ayrıca mürekkepler kokusuzdur ve çıktılarınızda da koku oluşturmamaktadır. Uçuculuk özelliği yok denecek kadar düşüktür. Bu sayede mürekkep depolarındaki mürekkeplerde kurumu süresi çok uzun olmaktadır.

  • Baskı maliyetinizi neredeyse sıfıra indirmektedir

     Normalde bir yazıcı kartuşu yaklaşık 8ml mürekkep alır. Bu bazı kartuşlarda 4ml bazı kartuşlarda da 10ml dir. Sanzio Smartink mürekkeplerin 100ml si 7,5TL dir. Yani normalde baskı kartuşunu içindeki mürekkep bittiğinde kartuşu doldursanız bile kartuş dolumcuya en az 10TL ücret ödersiniz. Yani en fazla 8-10ml mürekkebe 10TL ücret ödersiniz. Biz 7,5TL ye 100ml mürekkep veriyoruz. Yani mürekkep maliyetinden yaklaşık 10 kat tasarruf sağlarsınız. Bu da çıktı maliyetinizin hesaplanamayacak kadar düşük olmasını sağlamaktadır.

  • Yazıcınızla tam uyumludur

     Sanzio Smartink mürekkepler her yazıcı markası için ayrı ve özel olarak üretildiği için yazıcınızla tam uyumludur. Bu sayede kartuş uçlarında tıkanma veya akma yapmaz. Yazıcınıza hiçbir zarar vermez. Yazıcının orjinal kartuşlarındaki mürekkepler ne kalitede çıktı veriyorsa sanzio smartink mürekkepler de aynı hatta daha yüksek kalitede çıktı vermektedir. Yazıcınızı kullandıkça çıktılarınızın kalitesinin daha da yükseldiğini siz de görebilirsiniz.

  • %100 Garantilidir

     Sanzio Smartink mürekkeplerde çıktı kalitesi ve %100 memnuniyet garantisi vardır. Mürekkeplerden veya çıktılarınızdan memnun kalmadığınız taktirde hemen iade edebilirsiniz.


müşteri hizmetleri

  Hızlı Destek  
Sorun cevaplayalım.
Adınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesajınız *
Sık sorulan sorular
Mesaj Bırakın